Маица

650.00ден

Ширина на гради М/Л – 134 см/ должина 80см

Ширина на гради Хл/ХХЛ -138см /должина 82см

избриши

Опис

Состав:
Памук, ликра
Произведено за Италија

Достава:

Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена  до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Додатни информации

Димензии Не е достапно
Големина

М/Л, ХЛ/ХХЛ

Боја

Жолта, Бела, Црвена, Црна, Тегет

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба