Маица 502/800/cvetovi

800.00ден

Со нарачка над 1000 ден доставата е бесплатна.

Памук 100%
Ширина
гради 132см
должина 79см

избриши
SKU: N/A Category: Tag:

Опис

Памук 100%
Произведено за Италија

Достава:

Со нарачка над 1000 ден доставата е бесплатна.
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена за 120 ден до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Додатни информации

Боја

бела, крем, светло сино

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица 502/800/cvetovi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба