Маица со апликација куче и девојка

390.00ден590.00ден

Памук 95% Ликра 5%

Произведено во Македонија

избриши

Опис

Состав:
Памук 95%
Ликра 5%
Произведено во Македонија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Опис:
*Маиците се изработени од чешлан памук, кој дава совршена мекост на самиот материјал.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

М, Л, ХЛ, 2ХЛ, 3ХЛ, 4ХЛ, 2-3 години, 4-5 години, 6-7 години, 8-9 години, 10-11 години, 12-13 години

Боја

Крем, Бела, Црна, Црвена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица со апликација куче и девојка”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба