Маица /вискоза/650

650.00ден

ширина
гради од 120-148см
долшина 84см
Вискоза 95%
Еластин 5%

 

избриши
SKU: N/A Category: Tag:

Опис

Состав:
Вискоза 95%

Еластин 5%
Произведено за Италија

Достава:

Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена за 120 ден до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Додатни информации

Боја

црна, кафена, сина

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маица /вискоза/650”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба