Лен блуза цветен дезен – пудра боја

650.00ден

Една големина
Гради 136 см , должина 79 см

Нема на залиха

Опис

Состав / Лен , памук

Потекло / Италија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лен блуза цветен дезен – пудра боја”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба