2025 Лен блуза – тегет

590.00ден

Една големина /одговара од како за ХЛ до 4ХЛ
Гради 133см
должина 74см

Нема на залиха

Опис

Состав / Лен , памук

Потекло/ Италија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “2025 Лен блуза – тегет”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба