Лен кошула – темно зелена

590.00ден

Една големина /одговара од како за Л до ХХЛ
45cm рамо
120cm гради
68cm должина

Опис

Состав / Лен

Потекло / Италија

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Лен кошула – темно зелена”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба