Крем сo азиска центела

540.00ден

Код: 51101
Производител: Stolz

Достапно само по порачка

Опис

Активни состојки: масло од шеа, масло од семки од грозје, азиска центела (тигрова трева), екстракт од црвени лозови лисја, ланолин, масло од кора од портокал, уреа.

Намена: одличен крем за подмладување и обликување на телото- погодна за сите типови на кожа. Азиската центела ја стимулира синтезата на колагенски влакна, ја подобрува клеточната регенерација и ја подобрува активната микроциркулација, со што ги намалува несовршенствата на целулит, стрии, и има масажно дејство. Комбинацијата од активните состојки ја зголемува еластичноста на кожата, ја навлажнува и и дава мазен и свеж изглед.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем сo азиска центела”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба