Маст-балсам со невен – 250 ml

360.00ден

За здрава и витална кожа!
Код: 51310

Достапно само по порачка

Опис

Активни состојки: екстракт од невен.

Дејство: Маст- балсамот со невен ги поседува сите квалитети коишто ги поседува кремот со невен, но е во масна основа и се  препорачува да се употребува за попроблематична кожа.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Маст-балсам со невен – 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба