Крем против брчки со роза – 150 ml

420.00ден

За зрела, оштетена и опуштена кожа!
Код 86213
Производител: Elfa Pharm

Достапно само по порачка

Опис

Состав: ружино масло и Д- пантенол.
Дејство: обезбедува интензивна регенерација и оптимална хидратација. По употреба кожата е мазна, еластична, подмладена и зајакната. Кремот го обновува заштитниот слој и ја одржува природната убавина на кожата.

Начин на употреба: се употребува секојдневно, се нанесува секое утро и вечер врз добро исчистено лице.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем против брчки со роза – 150 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба