Крем за уморени нозе со див костен и црвени листови од лоза- 75 ml + 25 ml бонус

165.00ден

Релаксација на уморените нозе!
Код: 86604
Производител: Elfa Pharm

Достапно само по порачка

Опис

Наменет е за луѓе кои што работат во седечка или исправена положба. Ефикасно ги релаксира уморените нозе, ја намалува  подуеноста и чувството на печење. Екстрактот од див костен помага при раширени вени. Во кремот се додадени и екстракти од прополис, арника и ментол кои што ја подобруваат циркулацијата на крвта. Кремот содржи уште и глицерин, камфор, ментол, пантенол, чајно дрво, бела елка, биотин, редовната употреба на кремот ја подобрува состојбата и комфортот на нозете ги смирува, навлажнува и потхранува.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за уморени нозе со див костен и црвени листови од лоза- 75 ml + 25 ml бонус”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба