Крем за нозе со тегавец и ореово масло -50 ml + 25 ml бонус

160.00ден

При испукана кожа на стапалата!
КОд: 86602
Производител: Elfa Pharm

Достапно само по порачка

Опис

Одличен крем за сува и испукана кожа на стапалата. Екстрактот од тегавец и алантоин го олеснуваат обновувањето на кожата при рани и плускавци. Ореовото масло богато со витамин Е го омекнува задебелениот слој на кожа, дејствува антивоспалително и смирувачко. Маслото од чајно дрво и етеричното масло од елка имаат антисептично, антигабично и релаксирачко дејство. Кремот ја спречува непријатната миризба на стапалата и ја хидратира кожата.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за нозе со тегавец и ореово масло -50 ml + 25 ml бонус”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба