Крем за нозе со дабова кора и руса трева – 75 ml + 25 ml бонус

165.00ден

При лош мирис и потење на стапалата!
Код: 86603
Производител: Elfa Pharm

Достапно само по порачка

Опис

Дабовата кора и екстрактот од руса трева имаат неутрализирачко и антисептично дејство. Особено се препорачува да се употребува по одење на базен и сауна. Ја помагаат природната заштита на кожата од бактериски и габични инфекции. Го намалуваат прекумерното потење, ја спречуваат непријатната миризба на стапалата. Маслото од чајно дрво има антибактериско и дезинфицирачко дејство. Кремот содржи и ореово масло, цинк оксид, уреа, пантенол, бела елка, камфор, ментол и глицерин.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Крем за нозе со дабова кора и руса трева – 75 ml + 25 ml бонус”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба