Кошула краток ракав – црна

590.00ден

Една големина /одговара од како за Л до ХХЛ
118cm гради
76cm должина

избриши

Опис

Состав / Лен , памук

Потекло / Италија

Додатни информации

Боја

Црна

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кошула краток ракав – црна”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба