Кошул краток ракав – Зелена

590.00ден

Една големина /одговара од како за Л до ХХЛ
118cm гради
76cm должина

избриши

Опис

Состав / Лен , памук

Потекло / Италија

Додатни информации

Боја

Зелена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Кошул краток ракав – Зелена”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба