Комплет

650.00ден

избриши

Опис

Состав / Памук 95% , ликра 5%

Потекло / Турција

Додатни информации

Големина

3-4*98, 4-5*104

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комплет”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба