Комплет тренерки

750.00ден

избриши

Опис

Големина
гради колкови должина на ногавица
S 108см 86см 64см
M 116см 88см 65см
L 118см 90см 66см
XL 124см 94см 67см

Состав

Памук 95% ликра 5%

Потекло / Турција

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена , до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

Производите на попуст не се заменуваат и не се рефундираат средствата

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Комплет тренерки”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба