Детски пижами

250.00ден

избриши
SKU: N/A Category: Tag:

Опис

Состав:
Памук 95%
Ликра 5%
Турско производство

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 60*C бело

Додатни информации

Големина

6, 8, 10, 12

Боја

Зелена, Љиљакова

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Детски пижами”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба