Детски комплет – boy

550.00ден650.00ден

избриши

Опис

Состав / Памук 100%

Потекло / Турција

Гол Должина на горен дел Долен дел
ракав должина гради рамо ногавица половина
86 27см 36см 29см 23см 54см 21см
98 30см 37см 31см 25см 56см 22см
104 32см 38см 32см 27см 60см 23см
118 37см 42см 36см 30см 63см 24см
122 39см 45см 37см 30см 69см 26см
126 41см 47см 40см 31см 74см 26см

Додатни информации

Големина

1-2 *86, 3-4 *98, 4-5 *104, 6-7 *116, 7-8 *122, 8-9*128

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Детски комплет – boy”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба