Детски комплет – фатиран

500.00ден

избриши

Опис

Димензии за производот:

Големина Должина на горен дел Долен дел
ракав должина ширина рамо ногавица  колкови
1 29см 34см 28.5см 42см 29см
2 29.5см 36см 30.5см 44см 29см

Состав:
Памук 100%
Потекло / Турција

Достава:

Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од 2-5 работни дена  до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Начин на одржување:
до 40*C обоено
до 90*C бело

Додатни информации

Големина

1, 2

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Детски комплет – фатиран”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may also like…

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба