Блуза

750.00ден

Стандарт големина
Одговара од како за Л до 3ХХЛ

избриши

Опис

Состав:

Полиамид 75% Кашмир 20% Ликра 5%
Произведено во Италија

Достава:
Вашата нарачка, ќе биде испорачана во рок од два до пет работни дена за 130 ден, до адресата која ја имете наведено. Пред доставата ќе бидете контактирани за да потврдите во кој период од денот сакате да се изврши доставата.

Замена:
Во случај од било која причина да не сте задоволни од производите, тие може да се заменат или да се вратат во рок од 7 дена од приемот, и вашите пари ќе ви бидат вратени.

*Секоја замена се наплатува.

Додатни информации

Боја

бела, црна, жолта, црвена

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Блуза”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба