Балсам со алое вера – 250 ml

360.00ден

Прва помош при многубројни кожни проблеми!
Код: 51309
Производител: Stolz

Достапно само по порачка

Опис

Активни состојки: гел-од алое вера (Aloe Barbadensis Leaf Juice).
Дејство: Гел- балсамот со алое вера се препорачува да се употребува за различни кожни проблеми и воспаленија. Гелот ја смирува кожата и и помага побрзо да заздрави

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Балсам со алое вера – 250 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба