Балсам за груба кожа

290.00ден475.00ден

За свилено мека кожа!
SKU: 51301
Производител: Stolz
избриши

Опис

Активни состојки: екстракт од чајно дрво и уреа. Без парабени!
Дејство: специјално наменет за груби пети, плускавци на нозете, груба кожа на стапалата, лактите и колената. Ја омекнува кожата нежно и ефикасно, комбинирајќи ги хидратантното дејство со антисептичното, антибактериското, антивирусното и антигабичното дејство на чајното дрво.

Додатни информации

Големина

250 мл, 500мл

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Балсам за груба кожа”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

0
    0
    Вашата кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се во продажба